Hugo Backmansson

(Suomi, 1860-1953)
Hugo Backmansson
(Suomi, 1860-1953)

HUGO BACKMANSSON, MUOTOKUVA.

Sign. 1909. Öljy levylle 37 x 31.5 cm.

Pintalikaa, tahroja.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Vasarahinta
2 600
29 458
2 713
Lähtöhinta
800 - 1 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (30 tarjousta)
12. joulu 2017 18:47
2 600 EUR
12. joulu 2017 18:47
2 500 EUR
12. joulu 2017 18:47
2 400 EUR
12. joulu 2017 18:45
2 300 EUR
12. joulu 2017 18:45
2 200 EUR
12. joulu 2017 18:45
2 200 EUR
12. joulu 2017 18:44
2 100 EUR
12. joulu 2017 18:44
2 000 EUR
12. joulu 2017 18:44
1 950 EUR
12. joulu 2017 18:41
1 550 EUR
12. joulu 2017 18:41
1 500 EUR
12. joulu 2017 16:56
1 250 EUR
12. joulu 2017 16:56
1 200 EUR
12. joulu 2017 6:30
1 050 EUR
9. joulu 2017 23:31
1 000 EUR
9. joulu 2017 23:31
1 000 EUR
9. joulu 2017 23:31
940 EUR
9. joulu 2017 23:31
920 EUR
9. joulu 2017 23:31
880 EUR
9. joulu 2017 23:31
860 EUR
6. joulu 2017 21:19
840 EUR
6. joulu 2017 21:19
820 EUR
6. joulu 2017 20:52
720 EUR
6. joulu 2017 20:52
700 EUR
6. joulu 2017 17:32
640 EUR
6. joulu 2017 17:32
620 EUR
5. joulu 2017 10:41
600 EUR
3. joulu 2017 8:44
500 EUR
1. joulu 2017 9:00
400 EUR
1. joulu 2017 7:17
50 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS