HELENE SCHJERFBECK, "TOIPILAS".

Sign. Värilitografia, 45/70, 49,5x69,5 cm. Koevedos, Gösta Stenmanin kokoelma, leimattu takana.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Vasarahinta
1 550
17 562
1 617
Lähtöhinta
1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
11. joulu 2017 13:10
1 550 EUR
11. joulu 2017 13:10
1 500 EUR
9. joulu 2017 21:24
1 200 EUR
8. joulu 2017 13:05
888 EUR
1. joulu 2017 18:54
750 EUR
1. joulu 2017 11:33
520 EUR
30. marras 2017 21:30
500 EUR
30. marras 2017 18:25
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia