Leena Nio

(Suomi, Syntymävuosi 1982)
Leena Nio
(Suomi, Syntymävuosi 1982)

LEENA NIO, "CONTROL II".

A tergo sign. 2013. Öljy kankaalle 46x54 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Vasarahinta
1 500
16 905
1 581
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
19. maalis 2018 18:36
1 500 EUR
19. maalis 2018 18:36
1 450 EUR
19. maalis 2018 18:36
1 400 EUR
19. maalis 2018 18:36
1 350 EUR
19. maalis 2018 18:35
1 300 EUR
19. maalis 2018 18:35
1 250 EUR
19. maalis 2018 18:32
1 200 EUR
12. maalis 2018 17:03
900 EUR
10. maalis 2018 19:30
800 EUR
9. maalis 2018 23:10
700 EUR
9. maalis 2018 21:44
600 EUR
8. maalis 2018 21:33
520 EUR
8. maalis 2018 21:20
500 EUR
8. maalis 2018 17:29
300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet