Peter Frie

(Ruotsi, Syntymävuosi 1947)
Peter Frie
(Ruotsi, Syntymävuosi 1947)

PETER FRIE, NIMETÖN.

A tergo sign. Öljy kankaalle 90x180 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Vasarahinta
13 700
154 399
14 296
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
8
19. maalis 2018 19:20
13 700 EUR
9
19. maalis 2018 19:20
13 500 EUR
8
12. maalis 2018 21:52
13 200 EUR
9
12. maalis 2018 21:52
13 000 EUR
8
12. maalis 2018 15:53
12 800 EUR
12. maalis 2018 15:53
12 600 EUR
8
12. maalis 2018 15:52
12 400 EUR
12. maalis 2018 15:52
12 200 EUR
8
11. maalis 2018 10:47
12 000 EUR
10. maalis 2018 21:56
9 600 EUR
10. maalis 2018 19:30
9 400 EUR
10. maalis 2018 18:34
9 200 EUR
10. maalis 2018 15:41
9 000 EUR
9. maalis 2018 9:45
8 500 EUR
9. maalis 2018 6:49
8 000 EUR
8. maalis 2018 23:55
5 000 EUR
8. maalis 2018 22:47
1 500 EUR
8. maalis 2018 17:22
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet