Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

Elina Brotherus

(Suomi, Syntymävuosi 1972)
Elina Brotherus
(Suomi, Syntymävuosi 1972)

ELINA BROTHERUS, "LE COIN"

A tergo sign. 2000. C-print, ed. 3/6, 70 x 54 cm

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Andersson Sandström.

Vasarahinta
1 200
12 384
1 373
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
19. maalis 2018 17:01
1 200 EUR
19. maalis 2018 17:01
1 150 EUR
19. maalis 2018 17:01
1 100 EUR
19. maalis 2018 16:56
1 050 EUR
19. maalis 2018 16:51
1 000 EUR
19. maalis 2018 16:51
900 EUR
19. maalis 2018 16:51
800 EUR
12. maalis 2018 9:16
620 EUR
11. maalis 2018 22:20
600 EUR
8. maalis 2018 22:33
200 EUR
8. maalis 2018 14:45
123 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet