Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Elina Brotherus

(Suomi, Syntymävuosi 1972)
Elina Brotherus
(Suomi, Syntymävuosi 1972)

ELINA BROTHERUS, "MODEL STUDY 22"

A tergo sign. 2007. C-print, 2/6, 40x53 cm

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Andersson Sandström.

Vasarahinta
820
8 462
938
Lähtöhinta
1 500 - 1 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
19. maalis 2018 20:16
820 EUR
19. maalis 2018 0:58
800 EUR
15. maalis 2018 21:46
400 EUR
11. maalis 2018 16:42
300 EUR
8. maalis 2018 22:33
200 EUR
8. maalis 2018 14:46
123 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet