1028443

VEIKKO MARTTINEN

MERINÄKYMÄ.

Sign. Olja på duk 75x70 cm.

Sijainti
Stora Robertsgatan 12
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Laura Pohjola

Helsinki

Laura Pohjola
Asiantuntija - moderni- ja nykytaide, suomalainen taide, valokuvataide

laura.pohjola@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 - 3 000 EUR

    Tarjottu

    1 450
    EUR
    15 242 SEK
    1 698 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    317 huhti 19:141450EUR
    217 huhti 19:141400EUR
    317 huhti 12:301100EUR
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia