Veikko Marttinen

(Suomi, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Suomi, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, MERINÄKYMÄ.

Sign. Olja på duk 75x70 cm.

Tarjottu
1 450
16 429
1 513
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
17. huhti 2018 19:14
1 450 EUR
17. huhti 2018 19:14
1 400 EUR
17. huhti 2018 12:30
1 100 EUR
5. huhti 2018 17:45
1 000 EUR
5. huhti 2018 16:00
800 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet