Jean-Pierre Cassigneul

(Ranska, Syntymävuosi 1935)
Jean-Pierre Cassigneul
(Ranska, Syntymävuosi 1935)

JEAN-PIERRE CASSIGNEUL, litografi E.A, signerad

"Le Soir", 50x65 cm.

Kellastunut.

Vasarahinta
670
7 591
699
Lähtöhinta
400 - 600 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
8
16. huhti 2018 17:19
670 EUR
16. huhti 2018 17:19
650 EUR
8
16. huhti 2018 17:19
650 EUR
16. huhti 2018 17:03
580 EUR
8
16. huhti 2018 17:03
560 EUR
16. huhti 2018 16:16
540 EUR
16. huhti 2018 7:24
520 EUR
16. huhti 2018 7:22
500 EUR
16. huhti 2018 7:22
480 EUR
15. huhti 2018 21:19
460 EUR
15. huhti 2018 21:19
440 EUR
15. huhti 2018 21:19
420 EUR
15. huhti 2018 21:19
400 EUR
15. huhti 2018 15:06
360 EUR
15. huhti 2018 15:06
340 EUR
14. huhti 2018 12:04
320 EUR
14. huhti 2018 12:04
300 EUR
14. huhti 2018 12:04
300 EUR
7. huhti 2018 12:59
280 EUR
7. huhti 2018 12:58
260 EUR
7. huhti 2018 12:58
250 EUR
7. huhti 2018 9:17
220 EUR
5. huhti 2018 21:15
200 EUR
5. huhti 2018 19:41
110 EUR
5. huhti 2018 12:13
100 EUR
5. huhti 2018 11:23
50 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet