Antoni Tàpies

(Espanja, 1923-2012)
Antoni Tàpies
(Espanja, 1923-2012)

ANTONI TÀPIES, "PETIT T".

Sign. Litografia, 22/40, paperikoko 160x120 cm.

Kirjallisuus

Tapies, Obra gráfica, Editorial Gustavo Gili, nr 866.

Vasarahinta
2 300
26 059
2 400
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (45 tarjousta)
12
16. huhti 2018 16:57
2 300 EUR
16. huhti 2018 16:51
2 200 EUR
11
16. huhti 2018 16:51
2 100 EUR
16. huhti 2018 16:51
2 100 EUR
11
16. huhti 2018 16:51
1 950 EUR
16. huhti 2018 16:51
1 900 EUR
11
16. huhti 2018 0:38
1 800 EUR
10
15. huhti 2018 22:26
1 750 EUR
15. huhti 2018 21:02
1 700 EUR
15. huhti 2018 9:58
1 650 EUR
9
15. huhti 2018 9:58
1 600 EUR
9
15. huhti 2018 8:07
1 550 EUR
15. huhti 2018 8:07
1 500 EUR
9
15. huhti 2018 8:07
1 450 EUR
13. huhti 2018 21:11
1 350 EUR
13. huhti 2018 21:11
1 300 EUR
13. huhti 2018 21:09
1 250 EUR
13. huhti 2018 21:09
1 200 EUR
13. huhti 2018 21:09
1 150 EUR
13. huhti 2018 20:57
1 100 EUR
13. huhti 2018 20:57
1 050 EUR
13. huhti 2018 20:57
1 010 EUR
13. huhti 2018 20:50
990 EUR
13. huhti 2018 20:48
970 EUR
13. huhti 2018 20:48
950 EUR
13. huhti 2018 20:48
940 EUR
13. huhti 2018 20:47
920 EUR
13. huhti 2018 20:47
900 EUR
12. huhti 2018 22:45
870 EUR
8
12. huhti 2018 22:45
850 EUR
8
12. huhti 2018 20:30
820 EUR
12. huhti 2018 20:28
800 EUR
8
12. huhti 2018 20:28
800 EUR
12. huhti 2018 19:44
720 EUR
12. huhti 2018 19:44
700 EUR
12. huhti 2018 19:43
640 EUR
12. huhti 2018 19:43
620 EUR
11. huhti 2018 19:27
600 EUR
9. huhti 2018 20:57
301 EUR
6. huhti 2018 11:39
110 EUR
6. huhti 2018 10:21
100 EUR
6. huhti 2018 8:59
50 EUR
5. huhti 2018 20:39
45 EUR
5. huhti 2018 19:38
40 EUR
5. huhti 2018 18:38
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet