186
1043738

Alexandr Vladimirovich Makovski

(Venäjän federaatio, 1869-1924)
Lähtöhinta
3 000 - 3 500 EUR
34 000 - 39 700 SEK
3 130 - 3 650 USD
Vasarahinta
2 500 EUR

AURINGONLASKU.

Sign. 1918. Öljy kankaalle. 13x18,5 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Perheen omistuksessa 1900-luvun alkupuoliskolta alkaen.

Muut tiedot

Александр Маковский, пейзаж "Закат"