Fanny Churberg

(Suomi, 1845-1892)
Fanny Churberg
(Suomi, 1845-1892)

FANNY CHURBERG, TALVINEN TIE.

Sign. Öljy levylle. 24x16 cm.

Krakeloitunut. Likaa. Korjattu.

Tarjottu
1 200
13 596
1 252
Lähtöhinta
3 500 - 3 800 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
14. touko 2018 19:04
1 200 EUR
14. touko 2018 19:04
1 150 EUR
14. touko 2018 18:58
1 100 EUR
14. touko 2018 18:02
1 050 EUR
14. touko 2018 18:01
1 000 EUR
14. touko 2018 17:03
800 EUR
14. touko 2018 17:03
780 EUR
14. touko 2018 17:02
760 EUR
14. touko 2018 17:02
740 EUR
12. touko 2018 20:01
720 EUR
5. touko 2018 10:08
700 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia