Katja Tukiainen

(Suomi, Syntymävuosi 1969)
Katja Tukiainen
(Suomi, Syntymävuosi 1969)

KATJA TUKIAINEN, "SHOOTING FISH".

A tergo sign. 2013. Öljy kankaalle 200x150 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Vasarahinta
6 300
71 001
6 574
Lähtöhinta
4 800 - 5 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (30 tarjousta)
9
9. loka 2018 19:11
6 300 EUR
9. loka 2018 19:11
6 100 EUR
9
9. loka 2018 19:10
5 900 EUR
9. loka 2018 19:10
5 700 EUR
9
9. loka 2018 19:09
5 500 EUR
9. loka 2018 19:09
5 300 EUR
9
9. loka 2018 19:07
5 000 EUR
9. loka 2018 19:07
4 800 EUR
9
9. loka 2018 18:19
4 600 EUR
9. loka 2018 17:30
4 400 EUR
9. loka 2018 12:47
4 200 EUR
9. loka 2018 12:47
4 000 EUR
9. loka 2018 12:47
3 940 EUR
8. loka 2018 17:28
3 840 EUR
8. loka 2018 11:37
1 800 EUR
8
7. loka 2018 20:39
1 700 EUR
7. loka 2018 12:01
1 650 EUR
6. loka 2018 20:28
1 600 EUR
6. loka 2018 20:04
1 500 EUR
6. loka 2018 15:55
1 100 EUR
6. loka 2018 10:20
1 050 EUR
5. loka 2018 17:17
1 000 EUR
5. loka 2018 17:00
970 EUR
4. loka 2018 18:53
950 EUR
3. loka 2018 16:08
930 EUR
3. loka 2018 14:44
910 EUR
2. loka 2018 10:43
890 EUR
30. syys 2018 13:36
870 EUR
28. syys 2018 23:10
850 EUR
27. syys 2018 18:23
800 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet