105
1101203

Roy Lichtenstein

(Yhdysvallat, 1923-1997)
Lähtöhinta
38 000 - 48 000 EUR
431 000 - 544 000 SEK
39 600 - 50 100 USD
Vasarahinta
35 000 EUR
Kuvan käyttöoikeudet

Roy Lichtenstein
(Yhdysvallat, 1923-1997)

"REFLECTIONS ON SODA FOUNTAIN".

Sign. -91 lyijykynällä. Serigrafia, 74/85, (+30 AP), kuvakoko 72.6x77.2 cm, paperikoko 93.3x97.8 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Artworks Gallery, Los Angeles. Yksityiskokoelma.

Muut tiedot

A tergo blind stamp, Gemini G.E.L Los Angeles ink stamp, work shop number RL90-5190 with pencil.