Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
32
1101210

Kaj Stenvall

(Suomi, Syntymävuosi 1951)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
31 000 - 41 300 SEK
3 430 - 4 580 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Kaj Stenvall
(Suomi, Syntymävuosi 1951)

KAJ STENVALL, "INSTAR VERECUNDIA".

Sign. 2005. Öljy kankaalle 50x65.5 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galleria Stenvall.