48
1109313

Kimmo Kaivanto

(Suomi, 1932-2012)
Kimmo kaivanto, "luonnonperspektiivin sivukuva".

KIMMO KAIVANTO, "LUONNONPERSPEKTIIVIN SIVUKUVA"

Sign. 1972. Öljy kankaalle 80 x 99 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Naarmuja.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

13 000 - 15 000 EUR

130 000 - 150 000 SEK

Vasarahinta:
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide (Perhevapaalla)
+358 (0)50 428 2146