Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
48
1109313

Kimmo Kaivanto

(Suomi, 1932-2012)
Lähtöhinta
13 000 - 15 000 EUR
134 000 - 155 000 SEK
14 900 - 17 200 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Kimmo Kaivanto
(Suomi, 1932-2012)

KIMMO KAIVANTO, "LUONNONPERSPEKTIIVIN SIVUKUVA"

Sign. 1972. Öljy kankaalle 80 x 99 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Naarmuja.