54
1089040

Reidar Särestöniemi

(Suomi, 1925-1981)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 EUR
453 000 - 566 000 SEK
42 600 - 53 200 USD
Vasarahinta
30 000 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Reidar Särestöniemi
(Suomi, 1925-1981)

PUNAINEN PORO.

Sign. 1970. Öljy kankaalle 140x140 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta, sittemmin periytynyt perheessä.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?