Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
54
1089040

Reidar Särestöniemi

(Suomi, 1925-1981)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 EUR
421 000 - 527 000 SEK
45 900 - 57 400 USD
Vasarahinta
30 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Reidar Särestöniemi
(Suomi, 1925-1981)

PUNAINEN PORO.

Sign. 1970. Öljy kankaalle 140x140 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta, sittemmin periytynyt perheessä.