56
1103103

Ukri Merikanto

(Suomi, 1950-2010)
Lähtöhinta
7 000 - 8 000 EUR
73 100 - 83 500 SEK
7 920 - 9 050 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ukri Merikanto
(Suomi, 1950-2010)

UKRI MERIKANTO, "VASTATUULEEN".

Sign. -94. Graniitti, korkeus ca. 64 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.