98
1097240

Julia Vasilievna Razumovskaja

(Venäjän federaatio, 1894-1987)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
41 800 - 52 200 SEK
4 520 - 5 660 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Julia Vasilievna Razumovskaja

JULIA VASILIEVNA RAZUMOVSKAJA, MUOTOKUVA.

Sign. Öljy levylle, 81,5x66 cm.

Kulumaa. Krakeloitunut. Vähäisiä tahroja.