Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
98
1097240

Julia Vasilievna Razumovskaja

(Venäjän federaatio, 1894-1987)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
42 200 - 52 700 SEK
4 580 - 5 720 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Julia Vasilievna Razumovskaja

JULIA VASILIEVNA RAZUMOVSKAJA, MUOTOKUVA.

Sign. Öljy levylle, 81,5x66 cm.

Kulumaa. Krakeloitunut. Vähäisiä tahroja.