Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
166
1113009

Sergei Solomko

(Venäjän federaatio, 1867-1928)
Lähtöhinta
500 - 600 EUR
5 160 - 6 190 SEK
572 - 686 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Sergei Solomko

PUVUSTUSKUVA.

Sign. Blandteknik, 28,5x22,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.