166
1113009

Sergei Solomko

(Venäjän federaatio, 1867-1928)
Lähtöhinta
500 - 600 EUR
5 740 - 6 880 SEK
523 - 628 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Sergei Solomko

PUVUSTUSKUVA.

Sign. Blandteknik, 28,5x22,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.