Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
168
1090415

Ilja Jefimovitj Repin

(Venäjän federaatio, 1844-1930)
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
21 100 - 26 400 SEK
2 290 - 2 860 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Ilja Jefimovitj Repin

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, MIEHEN MUOTOKUVA (LUULTAVASTI MISHA KUDRYAVTSEV).

Sign. Lyijykynä, 33x26 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.