170
856138

Ilja Jefimovitj Repin

(Venäjän federaatio, 1844-1930)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 EUR
227 000 - 283 000 SEK
20 900 - 26 100 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Ilja Jefimovitj Repin

LUONNOS TEOKSEEN "MUSTANMEREN KASAKAT".

Sign. Öljy kankaalle, kiinnitetty levylle. 38x45 cm.

Iänmukaista kulumaa. Kupruileva kangas.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun alusta alkaen.

Muut tiedot

И.Е. Репин
Эскиз к картине "Конец Черноморской вольницы"