Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
174
1113008

Lev Dmitriev-Kavkazsky

(Venäjän federaatio, 1849-1916)
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
4 130 - 5 160 SEK
458 - 572 USD
Vasarahinta
350 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lev Dmitriev-Kavkazsky

TYTTÖ.

Sign. Lyijykynä, 31,5x21 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.