174
1113008

Lev Dmitriev-Kavkazsky

(Venäjän federaatio, 1849-1916)
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
4 590 - 5 740 SEK
419 - 523 USD
Vasarahinta
350 EUR
Lev Dmitriev-Kavkazsky

TYTTÖ.

Sign. Lyijykynä, 31,5x21 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.