177
1068803

Philip Andreevich Maliavin

(Venäjän federaatio, 1869-1940)
Lähtöhinta
30 000 - 32 000 EUR
314 000 - 335 000 SEK
34 100 - 36 300 USD
Vasarahinta
60 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Philip Andreevich Maliavin

MAALAISNAISIA (BABUSHKAAN PUETTUJA).

Sign. Öljy kankaalle, 54x81 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Hankittu taidekauppias Misha Kaganilta 1970-luvun lopussa.