Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
177
1068803

Philip Andreevich Maliavin

(Venäjän federaatio, 1869-1940)
Lähtöhinta
30 000 - 32 000 EUR
310 000 - 330 000 SEK
34 300 - 36 600 USD
Vasarahinta
60 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Philip Andreevich Maliavin

MAALAISNAISIA (BABUSHKAAN PUETTUJA).

Sign. Öljy kankaalle, 54x81 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Hankittu taidekauppias Misha Kaganilta 1970-luvun lopussa.