186
1043738

Alexandr Vladimirovich Makovski

(Venäjän federaatio, 1869-1924)
Lähtöhinta
3 000 - 3 500 EUR
31 400 - 36 600 SEK
3 410 - 3 980 USD
Vasarahinta
2 500 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

AURINGONLASKU.

Sign. 1918. Öljy kankaalle. 13x18,5 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Perheen omistuksessa 1900-luvun alkupuoliskolta alkaen.

Muut tiedot

Александр Маковский, пейзаж "Закат"