192
1114787

Hugo Simberg

(Suomi, 1873-1917)
Lähtöhinta
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Vasarahinta
1 800 EUR
Hugo Simberg
(Suomi, 1873-1917)

KUOLEMA LUISTELEE.

Sign. 1899. Viivasyövytys ja kuivaneula, laatan koko n. 12x18 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Alkuperä - Provenienssi

Magnus Enckellin perhe.