206
1114790

Hugo Simberg

(Suomi, 1873-1917)
Lähtöhinta
500 - 600 EUR
5 220 - 6 260 SEK
566 - 679 USD
Vasarahinta
650 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Hugo Simberg
(Suomi, 1873-1917)

LUUTAMUMMO I.

Sign. 1899. Viivasyövytys, laatan koko n. 9,6x7 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Alkuperä - Provenienssi

Magnus Enckellin perhe.