Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
211
1111498

Oscar Kleineh

(Suomi, 1846-1919)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 EUR
103 000 - 124 000 SEK
11 400 - 13 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Oscar Kleineh
(Suomi, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, MERIMAISEMA.

Sign. Öljy kankaalle, 39x57 cm.

Vähäistä kulumaa. Krakeloitunut.