211
1111498

Oscar Kleineh

(Suomi, 1846-1919)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 EUR
105 000 - 126 000 SEK
11 400 - 13 600 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Oscar Kleineh
(Suomi, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, MERIMAISEMA.

Sign. Öljy kankaalle, 39x57 cm.

Vähäistä kulumaa. Krakeloitunut.