226
1114817

Magnus Enckell

(Suomi, 1870-1925)
Lähtöhinta
3 000 - 3 500 EUR
31 300 - 36 500 SEK
3 390 - 3 960 USD
Vasarahinta
4 600 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Magnus Enckell
(Suomi, 1870-1925)

ALASTON.

Ei sign. Öljy kankaalle, kiinnitetty levylle, 77x58 cm.

Repeämiä.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteiljan perhe.

Näyttelyt

Tikanojan taidekoti, 1998.