Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
255
1116823

Werner Holmberg

(Suomi, 1830-1860)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 EUR
264 000 - 316 000 SEK
28 600 - 34 300 USD
Vasarahinta
24 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Werner Holmberg
(Suomi, 1830-1860)

POPPELIKUJA.

Sign. 1856. Öljy kankaalle 33,5x48,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer

Näyttelyt

Hämeenlinnan taidemuseo, 1987