255
1116823

Werner Holmberg

(Suomi, 1830-1860)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 EUR
287 000 - 344 000 SEK
26 200 - 31 400 USD
Vasarahinta
24 000 EUR
Werner Holmberg
(Suomi, 1830-1860)

POPPELIKUJA.

Sign. 1856. Öljy kankaalle 33,5x48,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer

Näyttelyt

Hämeenlinnan taidemuseo, 1987