270
1118423

Ellen Thesleff

(Suomi, 1869-1954)
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 EUR
204 000 - 227 000 SEK
18 800 - 20 900 USD
Vasarahinta
15 000 EUR
Ellen Thesleff
(Suomi, 1869-1954)

KEHRÄÄVÄ NAINEN.

Sign. 1924. Öljy kankaalle, 60x50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

H. Gadolin

Näyttelyt

Taidekeskus Pyrri 1989.