304
1059030

Emil Barbarini

(Itävalta, 1855-1933)
Lähtöhinta
1 800 - 2 000 EUR
18 600 - 20 600 SEK
2 060 - 2 290 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Emil Barbarini
(Itävalta, 1855-1933)

KYLÄNÄKYMÄ.

Sign. Olja på duk, 32x63 cm.

Dubleerattu.