Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
304
1059030

Emil Barbarini

(Itävalta, 1855-1933)
Lähtöhinta
1 800 - 2 000 EUR
18 600 - 20 600 SEK
2 060 - 2 290 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Emil Barbarini
(Itävalta, 1855-1933)

KYLÄNÄKYMÄ.

Sign. Olja på duk, 32x63 cm.

Dubleerattu.