307
1111503

Jan Fredrik Schütz

(Alankomaat, 1817-1888)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Jan Fredrik Schütz
(Alankomaat, 1817-1888)

JAN FREDRIK SCHÜTZ, MYRSKY.

Sign. Öljy kankaalle, 44x80 cm.

Vähäistä kulumaa. Hieman krakeloitunut. Likaa.