307
1111503

Jan Fredrik Schütz

(Alankomaat, 1817-1888)
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
11 500 - 17 200 SEK
1 050 - 1 570 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Jan Fredrik Schütz
(Alankomaat, 1817-1888)

JAN FREDRIK SCHÜTZ, MYRSKY.

Sign. Öljy kankaalle, 44x80 cm.

Vähäistä kulumaa. Hieman krakeloitunut. Likaa.