Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Ilja Jefimovitj Repin

(Venäjän federaatio, 1844-1930)
Ilja Jefimovitj Repin

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, MIEHEN MUOTOKUVA (LUULTAVASTI MISHA KUDRYAVTSEV).

Sign. Lyijykynä, 33x26 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Yksityisessä kokoelmassa 1900-luvun jälkipuolelta alkaen.

Vasarahinta
1 850
19 499
2 117
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
5. touko 2019 14:48
1 850 EUR
5. touko 2019 14:47
1 800 EUR
5. touko 2019 14:47
1 800 EUR
1. touko 2019 12:48
1 700 EUR
26. huhti 2019 10:34
1 600 EUR
19. huhti 2019 21:47
1 450 EUR
18. huhti 2019 8:00
1 400 EUR
17. huhti 2019 22:55
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia