Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Ukri Merikanto

(Suomi, 1950-2010)
Ukri Merikanto
(Suomi, 1950-2010)

UKRI MERIKANTO, "VASTATUULEEN".

Sign. -94. Graniitti, korkeus ca. 64 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
3 000
31 410
3 407
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
5. touko 2019 15:30
3 000 EUR
27. huhti 2019 13:30
2 000 EUR
22. huhti 2019 14:56
1 300 EUR
20. huhti 2019 20:00
1 250 EUR
20. huhti 2019 11:37
1 200 EUR
18. huhti 2019 8:15
1 100 EUR
17. huhti 2019 21:56
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet