Max Salmi

(Suomi, 1931-1995)
Max Salmi
(Suomi, 1931-1995)

MAX SALMI, SOMMITELMA.

Sign. -72. Öljy levylle 85 x 65.5 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
2 900
32 857
3 026
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (45 tarjousta)
8
5. touko 2019 14:40
2 900 EUR
5. touko 2019 14:40
2 800 EUR
8
5. touko 2019 14:37
2 700 EUR
5. touko 2019 14:37
2 600 EUR
8
5. touko 2019 14:35
2 500 EUR
5. touko 2019 14:35
2 400 EUR
8
5. touko 2019 14:34
2 300 EUR
5. touko 2019 14:34
2 200 EUR
8
5. touko 2019 14:34
2 005 EUR
5. touko 2019 14:34
2 000 EUR
8
5. touko 2019 14:33
1 950 EUR
5. touko 2019 14:33
1 900 EUR
8
5. touko 2019 14:33
1 850 EUR
5. touko 2019 14:33
1 800 EUR
8
5. touko 2019 14:33
1 700 EUR
5. touko 2019 14:33
1 650 EUR
8
5. touko 2019 14:33
1 600 EUR
5. touko 2019 14:33
1 550 EUR
8
5. touko 2019 14:33
1 500 EUR
5. touko 2019 14:33
1 450 EUR
8
5. touko 2019 14:32
1 400 EUR
5. touko 2019 14:32
1 350 EUR
8
5. touko 2019 14:31
1 300 EUR
5. touko 2019 14:27
1 250 EUR
5. touko 2019 14:27
1 200 EUR
5. touko 2019 14:27
1 150 EUR
5. touko 2019 14:26
1 100 EUR
5. touko 2019 14:26
1 050 EUR
5. touko 2019 14:26
1 000 EUR
5. touko 2019 14:26
980 EUR
5. touko 2019 14:24
960 EUR
5. touko 2019 14:24
940 EUR
5. touko 2019 14:24
920 EUR
5. touko 2019 14:24
900 EUR
5. touko 2019 14:23
880 EUR
5. touko 2019 14:23
860 EUR
5. touko 2019 13:46
840 EUR
4. touko 2019 20:01
820 EUR
2. touko 2019 12:04
800 EUR
19. huhti 2019 17:36
700 EUR
18. huhti 2019 19:16
650 EUR
18. huhti 2019 9:38
520 EUR
18. huhti 2019 8:09
420 EUR
17. huhti 2019 23:13
400 EUR
17. huhti 2019 20:59
300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet