Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

CARL LARSSON, SANKT GÖRAN.

Sign. musteella. Värilitografia (II osa III:sta), 1896, julkaisu: Föreningen för Grafisk Konst, 25 signeeratun vedoksen editio. Kuvakoko 47.4x62.8 cm, paperikoko 58.4x74 cm.

Kellastunut. Värit hieman haalistuneet. Lieviä vaurioita paperin reunoilla.

Alkuperä - Provenienssi

Konstauktion för pansarbåten 1912 (kat nr 260?).

Kirjallisuus

Hjert & Hjert 113.

Vasarahinta
2 988
30 836
3 419
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (24 tarjousta)
10
5. touko 2019 15:27
2 988 EUR
9
5. touko 2019 15:27
2 888 EUR
9
5. touko 2019 15:27
2 822 EUR
10
5. touko 2019 15:26
2 722 EUR
9
5. touko 2019 15:26
2 666 EUR
9
5. touko 2019 15:25
2 622 EUR
10
5. touko 2019 15:24
2 522 EUR
9
5. touko 2019 15:24
2 444 EUR
9
5. touko 2019 15:24
2 422 EUR
10
5. touko 2019 15:23
2 322 EUR
9
5. touko 2019 15:23
2 222 EUR
10
5. touko 2019 15:23
2 200 EUR
9
5. touko 2019 13:35
2 100 EUR
11
5. touko 2019 11:35
2 000 EUR
10
5. touko 2019 11:07
1 605 EUR
9
2. touko 2019 20:34
1 555 EUR
8
25. huhti 2019 21:34
1 150 EUR
24. huhti 2019 23:41
1 100 EUR
20. huhti 2019 16:19
1 000 EUR
18. huhti 2019 15:48
900 EUR
18. huhti 2019 10:04
825 EUR
18. huhti 2019 9:28
570 EUR
17. huhti 2019 23:50
550 EUR
17. huhti 2019 23:43
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia