Olli Lyytikäinen

(Suomi, 1949-1987)
Olli Lyytikäinen
(Suomi, 1949-1987)

OLLI LYYTIKÄINEN, "LUMIUKKO".

Sign. 1975. Vesiväri ja guassi paperille 40x30.5 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Näyttelyt

"Olli Lyytikäinen, retrospektiivi", Salon taidemuseo 2014.
"Olli Lyytikäinen", Nordiska Akvarellmuseet 2014.
"Olli Lyytikäinen", Kiasma 2000.

Vasarahinta
6 200
69 874
6 470
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
5. touko 2019 10:44
6 200 EUR
5. touko 2019 10:44
6 000 EUR
5. touko 2019 10:36
5 400 EUR
5. touko 2019 10:36
5 200 EUR
4. touko 2019 8:06
2 500 EUR
1. touko 2019 17:45
1 500 EUR
1. touko 2019 0:28
1 400 EUR
29. huhti 2019 12:10
1 100 EUR
28. huhti 2019 16:36
1 050 EUR
19. huhti 2019 20:59
1 000 EUR
19. huhti 2019 16:13
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet