Hannu Väisänen

(Suomi, Syntymävuosi 1951)
Hannu Väisänen
(Suomi, Syntymävuosi 1951)

HANNU VÄISÄNEN, NIMETÖN.

A tergo sign. 2014. Öljy kankaalle 80x60 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom 2014.

Vasarahinta
3 100
34 937
3 235
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (29 tarjousta)
5. touko 2019 14:44
3 100 EUR
10
5. touko 2019 13:53
3 000 EUR
9
5. touko 2019 13:53
2 950 EUR
9
5. touko 2019 13:53
2 900 EUR
10
5. touko 2019 13:53
2 800 EUR
9
5. touko 2019 13:47
2 700 EUR
5. touko 2019 13:47
2 600 EUR
9
4. touko 2019 8:25
2 400 EUR
2. touko 2019 21:43
2 300 EUR
8
2. touko 2019 19:59
2 200 EUR
29. huhti 2019 23:01
2 100 EUR
29. huhti 2019 23:01
2 000 EUR
29. huhti 2019 23:01
2 000 EUR
29. huhti 2019 23:00
1 950 EUR
29. huhti 2019 23:00
1 900 EUR
29. huhti 2019 23:00
1 850 EUR
29. huhti 2019 23:00
1 800 EUR
29. huhti 2019 23:00
1 750 EUR
29. huhti 2019 23:00
1 700 EUR
29. huhti 2019 19:24
1 650 EUR
26. huhti 2019 16:25
1 600 EUR
23. huhti 2019 6:49
1 500 EUR
22. huhti 2019 12:05
1 100 EUR
18. huhti 2019 19:18
1 000 EUR
18. huhti 2019 15:27
900 EUR
18. huhti 2019 7:38
800 EUR
17. huhti 2019 22:55
600 EUR
17. huhti 2019 22:26
500 EUR
17. huhti 2019 21:06
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet