Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Unto Pusa

(Suomi, 1913-1973)
Unto Pusa
(Suomi, 1913-1973)

UNTO PUSA, "TOSIJUTTU".

Sign. -63. Öljy kankaalle 145 x 48 cm.

Krakeloitunut. Maalipinnan irtoamista.

Vasarahinta
1 950
20 553
2 232
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
5. touko 2019 14:45
1 950 EUR
5. touko 2019 14:45
1 900 EUR
29. huhti 2019 19:51
1 800 EUR
29. huhti 2019 15:53
1 750 EUR
29. huhti 2019 15:53
1 700 EUR
29. huhti 2019 15:53
1 650 EUR
24. huhti 2019 20:35
1 600 EUR
17. huhti 2019 21:46
600 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet