Mikko Laasio

(Suomi, 1913-1997)
Mikko Laasio
(Suomi, 1913-1997)

MIKKO LAASIO, "ASETELMA".

Sign. -46. Öljy kankaalle 50.5 x 74 cm.

Krakeloitunut.

Näyttelyt

"Mikko Laasio", Etelä-Karjalan taidemuseo 1991.

Vasarahinta
751
8 614
786
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
5. touko 2019 18:40
751 EUR
8
5. touko 2019 18:39
731 EUR
5. touko 2019 18:39
711 EUR
8
5. touko 2019 18:39
710 EUR
5. touko 2019 18:37
690 EUR
8
5. touko 2019 18:37
670 EUR
5. touko 2019 18:36
650 EUR
5. touko 2019 18:35
630 EUR
5. touko 2019 18:33
610 EUR
5. touko 2019 18:33
590 EUR
5. touko 2019 18:31
570 EUR
5. touko 2019 18:23
550 EUR
5. touko 2019 16:52
530 EUR
5. touko 2019 16:23
510 EUR
5. touko 2019 16:23
500 EUR
5. touko 2019 13:56
480 EUR
5. touko 2019 13:56
460 EUR
5. touko 2019 13:56
440 EUR
5. touko 2019 13:50
420 EUR
5. touko 2019 8:50
400 EUR
5. touko 2019 8:47
380 EUR
5. touko 2019 8:42
360 EUR
27. huhti 2019 8:05
300 EUR
20. huhti 2019 20:09
270 EUR
18. huhti 2019 21:28
250 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet