Maria Wiik

(Suomi, 1853-1928)
Maria Wiik
(Suomi, 1853-1928)

MARIA WIIK, "KERSTIN"

Sign. todenäköisesti tehty 1914. Öljy levylle 32x25 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer, 1969

Vasarahinta
9 000
101 970
9 390
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
4. touko 2019 20:47
9 000 EUR
3. touko 2019 11:55
8 100 EUR
1. touko 2019 3:19
7 400 EUR
19. huhti 2019 21:49
7 200 EUR
18. huhti 2019 15:15
7 000 EUR
17. huhti 2019 20:23
5 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

315. Marie-Louise Ekman, 'Dam med skor och näsduk'.
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
Tarjoushistoria
48 000

tarjouksesi
46 000

tarjouksesi
44 000

tarjouksesi
42 000

tarjouksesi
40 000

tarjouksesi
38 000

tarjouksesi
36 000

tarjouksesi
34 000

tarjouksesi
32 000

tarjouksesi
30 000

tarjouksesi
28 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
48 000 SEK