Maria Wiik

(Suomi, 1853-1928)
Maria Wiik
(Suomi, 1853-1928)

MARIA WIIK, "KERSTIN"

Sign. todenäköisesti tehty 1914. Öljy levylle 32x25 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Hörhammer, 1969

Vasarahinta
9 000
94 230
10 220
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
4. touko 2019 20:47
9 000 EUR
3. touko 2019 11:55
8 100 EUR
1. touko 2019 3:19
7 400 EUR
19. huhti 2019 21:49
7 200 EUR
18. huhti 2019 15:15
7 000 EUR
17. huhti 2019 20:23
5 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia